Nebývám...ale JSEM!

21. února 2011 v 20:34 | Meggy |  Věci, co musely ven
Já nebývám moc často naštvaná...Fakt ne! Ale když už, tak pořádně. Vlastně to takhle funguje se vším, co dělám...Když už tak už. Buď něco nedělám vůbec a nebo pořádně. Když už začnu číst knihu, dočtu jí. Když se začnu dívat na film, dokoukám ho. I když mě nebaví. Když už se jednou rozhodnu dobrovolně koukat na film, nebo číst knihu, většinou to dokončím a pokud ne, mám z toho špatný pocit. A u vzteku to funguje stejně. Nechci tím říct, že když se na někoho nenaštvu, mám z toho špatný pocit, ale když už se naštvu, vyčítám lidem všechno, co udělali od té doby, co jsem se na ně naštvala naposledy. Neříkám, že to je tak správné....

Často, když lidé něco udělají, co mě naštve, přejdu to. Třeba jim vduchu nadávám, napíšu si to do deníku, ale nic jim neřeknu. Problém je, když takovýchle věcí ti lidé udělají třeba pět. To potom stačí malá blbost a vybouchnu, jako kdyby udělali bůhví co.

Přesně to se stalo včera. Nebo možná už předevčírem. Popsala jsem to asi takto:

dobře, pokusím se to shrnout...všem tam pořád nadával, pořád mě chytal za ramena, což mi mírně vadilo...když to udělal asi po desátý a já mu řekla, že mi to vadí, řekl mi "se neposer"...samozřejmě to dělal dál...ať jsem se jakkoli snažila nesedět vedle něho, pořád jsem vedle něj (NÁHODOU) seděla, a to i když jsem si sedla na kraj sedačky, kde jsem předpokládala, že už si vedle mě nemá kam sednout...(sedl si na zem)...Já se opravdu snažím nebýt naštvaná...nechci být hnusná, ale ono to nejde...když to potom vypadá jakože "meggy a pája"...a tak to není...kurva!

Víte, ten člověk mě štve dost často. Já se dost často snažím nebýt naštvaná, ale dnes ráno, když se mě jedna moje kamarádka zeptala, jestli mě dotyčný člověk naštval (dobře, řekla nasral), odpověděla jsem "Ne, on mě sere!" Nechápu, jak se někdo může chovat takhle. Jak někdo může vůbec být takový!

Asi vám došlo, že tento člověk je kluk, který minimálně říká, že mě má rád. Já jeho ne. Mám ráda někoho jinýho...taky mě ten člověk nechce, ale já jsem se s tím smířila. Snažím se toho člověka neotravovat. A nikdy, opravdu nikdy bych si nedovolila za ním přijít a objímat ho. Zaprvé bych si připadala jako blbec a zadruhé bych ho takhle prostě neotravovala. Obzvlášť kdybych věděla, že mu to vadí. 

Je to strašně blbá situace. Hlavně když vím, že ten kluk, který mě tak štve, se líbí mé nejlepší kamarádce. To je docela absurdní životní situace. Za věc, která mě sere, by ona byla nejšťastnější na světě... A to je docela smutný, ne?

Ten kluk si nikdy neuvědomí, co dělá. Jo, možná se mi zase omluví. Bude říkat, že je debil a tak dále. A co z toho mám? Jemu nikdy nedojde, že v životě nezáleží na tom, co říká, ale co dělá...A nikdy mu nedojde, že když nechce, abych byla naštvaná, nemá dělat věci, o kterých ví, že mě štvou. A blbý je, že on vlastně v podstatě "nic" nedělá, že?

A víte, co mě štve nejvíc? Že kvůli tomu, že se on chová jako kretén, jsem na něj já hnusná a mně se to vrátí...Všechno se člověku vrátí...Bohužel i bohudík!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jane Jane | Web | 22. února 2011 v 17:02 | Reagovat

Přijde mi, že Ten Kluk ví, že v životě nezáleží na tom, co říká, ale co dělá. Proto  něco dělá.
Stejně ale nechápu, proč musíš řešit, co dělal na jedné oslavě (když, jak víš, toho vypil nejvíc ze všech). Ale neberu ti to. Doufám jen, že se to brzo uklidní.

2 Ophelia Ophelia | Web | 22. února 2011 v 18:06 | Reagovat

Ach jo, ty jsi tím posedlá! Nemyslím to špatně, spíš mi je tě líto. Musí to být fakt otravný, když to P pořád dělá... Dobře, tímhle ti asi taky nepomůžu, co? Jen že když to nejde normálně, zkus mu to vysvětlit brutálnější cestou...

3 Meggy Meggy | Web | 22. února 2011 v 19:42 | Reagovat

[1]: Víš, ono tak nejde JEN o tu oslavu. Nejde o tohle. Jde tak o všechno. Kdyby tě někdo naštval a pak sis v deníku přečetla, že před 3 měsícema tě ten samý naštval úplně stejnou věcí, myslím, že bys taky byla naštvaná...Asi nás každou štvou trochu jiné věci. Mně osobně prostě štve, když někdo ví, že mi něco vadí a neustále to dělá...Nebo vadí mi to v případě, když se pak ještě diví, že mi to vadí.

4 Meggy Meggy | Web | 22. února 2011 v 19:44 | Reagovat

[2]: Já nechci nic vysvětlovat brutálnější cestou...Já se stejně zase za chvíli odnaštvu a on mě zas pak naštve...Vždyť takhle to bude pořád dokola. A já prostě nechci být hnusná! Jen, prostě nehodlám držet vztek v sobě...Ono už tu bylo jednou, že jsem něco v sobě (prý) držela a jak to pak dopadlo...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama