Někteří se pohoršují, jiní se smějí a většině je to jedno!

24. února 2011 v 18:01 | Meggy |  Témata týdne
No, dobře. Já na tohle téma vlastně ani nechtěla psát. Připadalo mi, že bych stejně nenapsala něco novýho a akorát psala to samé jako všichni ostatní. Ale včera jsem se tak nudila a projížděla si stránky, hlavně Facebook. To, co jsem tam objevila mě tak rozesmálo, že to prostě musím nějaký způsobem sdílet.
Jedna holka, kterou mám v přátelích na Facebooku (záměrně nepíšu "jedna moje kamarádka", protože to není moje kamarádka) včera psala opravdu zajímavé příspěvky. Její první status byl "do u wanna fuck? :D♥ ... yes i wanna do :)) ♫" a druhý "fakt si ráda užívám:))♥"... Samozřejmě, že jí tam nějaký podobně inteligentní kluk napsal něco ve smyslu " s tebou? klidně" a ona napsala "ok♥" Nevím, jak vám, ale mně to přijde neuvěřitelně vtipné. Fakt úplně miluju tyhle holky, který po internetu píší, jak mají chuť na sex a bůhví co všechno už nedělali a potom v reálu někde jen uslyší slovo "sex" a hned se pohoršují. Nechápu to! Samozřejmě, i já se po internetu chovám trochu jinak, ale tohle? Nikdy...
Stejné je to s těma holkama, které různě po internetu vystavují své polonahé fotky. Začíná to u plavek, končí to u spodních kalhotek a nakonec jediné, co na té fotce zbyde je zářivý úsměv, nebo našpulená pusa. A jak by se asi tvářili, kdyby šly po ulici a někdo jim řekl, jestli by se nesvlékly a nenašpulily pusu...No, to už mi moc začíná připomínat to video "Facebook vs realita" (chtěla jsem sem dát odkaz, ale jaksi mi to v tom novém vylepšení nejde, takže pokud neznáte a zajímá vás, budete si to muset najít sami na youtube).
Ale tak vlastně bych se těm holkám ani neměla divit, když všude okolo nás kamkoliv se podíváme je sex. Hrají se písničky o sexu, v televizi běží filmy, seriály a reklamy o sexu a když vyjdete ven, vidíte billboardy s odkazem na sex. Já si nemyslím, že to je špatně. Je to prostě tím, jaká je dnešní společnost a pohoršovat se nad tím mi připadá absolutně nesmyslné a zbytečné. Jenže pak se nemůžu divit, když vidím, jak malá holka přes internet sděluje, že chce sex. A já se tomu divím!

Jak už jsem psala, nevadí mi, když někdo mluví o sexu a nepohoršuju se nad tím. Dokonce i některé poznámky mi přijdou fajn a tak trochu mi lichotí. Ale jako u všeho, co je moc, to je moc. Znám jednoho kluka, který pořád otravoval holku s tím, ať se s ním vyspí. Říkal, jak je dobrej a že si to s ním užije a tak dále. No a holka od něj chtěla mít pokoj a řekla "Jo, tak poď" a on samozřejmě couvnul. Začal se vymlouvat na různé věci nesmyslné i smyslné...No, zkrátka udělal přesně to, co ta holka očekávala.
Nevím, co z tohohle článku plyne, ani jestli jsem tady řekla něco podstatného, ale...Celé je to tak směšné. Pořád se říká, jak i přes to, jak jsme společensky na vyšší úrovni, se lidé debatování na téma sex straní. Já bych to řekla asi takhle: Jak kteří. Někteří o něm mluví jako o tom, co měli ráno k snídani. A stejně to pořád bude tak, že někteří lidé se budou pohoršovat nad těmi otevřenějšími a ti se jim zas budou smát. Mimochodem, valné většině to bude jedno. Nemyslíte?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sasanka Sasanka | Web | 24. února 2011 v 18:09 | Reagovat

S fotkami polonahých slečinek, a se statusy o sexu (které jsou tím vtipnější, čím mladší je jejich autor) nic nenaděláme.
Řekla bych, že dnešní doba je tak trochu na hraně. Už bereme sex jako něco, o čem se může mluvit nahlas, a nemusí se o tom jen špitat. Na druhou stranu je to pořád něco, o čem se nesmí mluvit moc podrobně, v určitém okruhu lidí..
Já to vidím podobně jako chození na záchod. Je to něco, co časem začnou dělat všichni (i když je fakt, že na záchod se většina z nás naučí chodit podstatně dřív, než v patnácti). A kdo to nedělá, je divný. Ale zase na druhou stranu, o tom jak jsem si dneska nádherně vyprázdnila střeva, taky nikomu na potkání nevykládám. Je to prostě moje věc a nazdar. Kdo chce sdělovat svoje zážitky (ať už z postele nebo ze záchodu), ať si je sděluje. Kdo to chce poslouchat, ať to poslouchá. A koho to nějakým způsobem pohoršuje, ať si koupí špunty do uší ;)

2 Jedna Snívajúca Jedna Snívajúca | Web | 24. února 2011 v 18:11 | Reagovat

Veľmi dobre napísané! Súhlasím u ľudí to bude zhruba takto. Konečne jeden zmysluplný článok.
Súhlasím.

3 Ellia Ellia | Web | 24. února 2011 v 18:19 | Reagovat

Souhlasím s tebou. :-)
Jen co nechápu já je fakt, že má dnes v tzv. "přátelích" každý kde koho. Evidentně s tou holkou nesympatizuješ a přesto ji tam máš. :-)

4 zvlastnipripad zvlastnipripad | 24. února 2011 v 18:39 | Reagovat

S tim co si tu napsala souhlasim. Takové holky na sebe jen upozorňují, ale jak se říká pes, který štěká nekouše. A to platí i u takových slečen, které se rády ukazují na fotkách, ale ve skutečnosti by utekli k mamince kdyby jim někdo řekl tak pojd:D no prostě no commnet. Stupid people:D

5 Jane Jane | Web | 24. února 2011 v 20:31 | Reagovat

Jo, to je přesný. Odzbrojující věty typu "Jo, tak pojď!" jsou přesně podle mýho gusta :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama