"Pěkně mě děsí.."

20. března 2011 v 21:33 | Meggy |  To musíte znát!
Strašně mě fascinovalo jedno video. Ten člověk na něm je opravdu úžasnej.

"Pěkně mě děsí, kolik lidí má na život vztek kvůli situaci u nich doma a mají zlost na ostatní."

Tohle je přesně příklad toho, jak nezáleží na tom, co člověk má, ale jak se dokáže radovat. Tenhle člověk se, jak vidím dokáže radovat z maličkostí. Nemá ruce, nemá ani nohy a přesto ještě dodává pozitivní energii lidem, kteří nejsou tak handicapovaní, jako on.

On miluje život. Říká to tam. A je to fakt děsný, kolik lidí má na život vztek. Nechápu to... Život je přece super, ne? Já zas nechci tvrdit, že jsem na život nikdy neměla vztek. Jo, měla jsem na něj vztek jednu dobu, jenže já to vždycky svádím na to, že jsem přece byla nemocná. Ale jinak se snažím užívat si život. Ne maximálně, jak můžu, ale tak jak chci.

Já si totiž vždycky, když se mi stane něco, co se mi moc nelíbí, řeknu, že Všechno zlé je pro něco dobré! Jasně, možná se vám to zdá jako otřepaná fráze, nebo si říkáte, že to je absolutní blbost, ale není. Fakt to funguje. Teda aspoň v mém životě. Většinou nezjistím to dobré hned, kdy se stane to zlé, ale někdy postupem času to zjistím. Třeba jednou jsem to zjistila asi až za čtyři měsíce, ale zjistila jsem to.

Možná žiju pořád v iluzi, ale věřím, že život JE spravedlivý. Jasně, že někdo se asi má lépe než vy, ale proč pořád všichni řeší, co má ten druhý a neřeší se to, co má. Ten chlap nemá nohy ani ruce a miluje život (já vím, že se opakuju). Tak proč mi tady řešíme, kdo má jaký oblečení nebo já nevím co ještě za blbosti? Spousta z nás, které štve i taková blbost, že nemají mobil jaký by chtěli, nebo jakoukoli jinou věc, by se nad sebou měla zamyslet. Co byste dělali, kdybyste neměli nohy ani ruce?

"Pěkně mě děsí, kolik lidí si ve skutečnosti myslí, že za nic nestojí."

Vlastně mě to taky děsí, kolik lidí se tu chce zabít. A proč? Třeba proto, že se nudí. Kdyby ti lidé byli víc odvážní, nevím, kolik by nás tu na tom světě zbylo. Sakra. Je mi z toho na blití. Proč se ty lidi chtějí zabíjet? A není mi na blití z těch lidí, co se chtějí zabít, i když některý bych nejradši poslala do patřičných mezí. Protože když přijde nějaká dylina s tím, že se chce zabít, protože má dle svýho názoru velkej zadek, nebo malý prsa... Z tohohle je mi na blití. Taky na sobě vidím nějaký nedokonalosti, který mě štvou, ale nezabrání mi to v tom sníst tabulku čokolády. Nikdo přece není dokonalý a stejně by to byla nuda. Dokonalost je nudná.

A zabíjet se kvůli někomu? Takovou radost bych tomu někomu asi neudělala. I když občas přemýšlím o tom, jaký by to bylo skočit z okna. Ale ne proto, že se chci zabít. Proto, že to musí být super pocit letět, ale asi ne dopadnout.

Na jednu stranu nesnáším, když se někdo chce zabít, protože často se setkávám s dylinama, co to říkají jenom proto, aby si zvýšily sebevědomí tím, že jim to všichni budou vymlouvat. Ale na tu druhou...asi jsou lidi, který fakt mají nějaký problém, i když určitě není řešením se zabít! Vlastně já se taky chtěla zabít. Už je to strašně dlouho. Vlastně pár let. Ale zas to svádím na to, že jsem byla nemocná, jestli se to tak dá říct.

No, už jsem zas odbočila. Ale ten chlap je prostě borec. Kdyby takhle optimistických lidí bylo víc, svět by byl hned veselejší!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Netty Netty | Web | 21. března 2011 v 11:58 | Reagovat

Je pravda,že lidé jako on nebo jiní,třeba na vozíčku,milují život.Ale protože mají jiné priority.Já samozřejmě vím,že se mnozí mají mnohem-mnohem hůře,ale i tak mě to co prožívám trápí a nějaké "Jiní se mají hůř"mi tedy nepomáhá,to možná poznáš sama,až jednou zažiješ něco fakt hrozného,pokud se to stane.A vím dávno,že život není spravedlivý,myslet si,že je je naivní,ale na druhou stranu je hezké,že si to ještě někdo myslí.A ne,že bych byla nějaký sebevrah,ale pokud někoho život vážně stojí za prd a nevidí žádné jiné řešení,tak to i chápu-něco jiného samozřejmě je,když někdo skočí z okna,protože dostal pětku,nebo si myslí,že má malá prsa.Mimochodem můžu se zeptat kolik ti je?:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama