Zákon schválnosti...ZASE!

24. dubna 2011 v 22:30 | Meggy |  Věci, co musely ven
Fajn. Já se těšila na konec Velikonoc. Těšila jsem se na úterý a středu a měla jsem na ně celkem dobrý program...Jenže najednou to všechno padá. Samozřejmě! Měla jsem jít někam s kamarádem a kamarádkou a ten kamarád to najednou začal rušit a že má něco jinýho. Ale pak zas najednou změnil názor, protože mu asi došlo, že by mě to mohlo naštvat.

Mně je to celkem jedno. Stejně tam nakonec asi půjdem. Bude to určitě "strašně vtipný"...A vlastně se tam už ani netěším. Jo, naštvalo mě to. Ale tak z trochu jiného důvodu, než si on myslí. A co. Mně je to celkem jedno...Jak jsem již psala. Mně jenom vadí, když zjistím, že se mnou někdo chce jít někam jenom proto, aby někam šel s tím, do koho je zamilovaný... A pak mi řekne, že někam kdyžtak půjdeme jen spolu, když to ten dotyčný zruší. Jenže pak se najednou dozvím, že slíbila někomu úplně jinému, že s ním půjde ještě předtím, než to řekla mně.

Fajn, mně by to nevadilo. Jenom nechápu, proč mi to říkala, když už slíbila něco jiného někomu jinému. A já vím, že to tak nemyslela a vlastně na ní nejsem naštvaná. Je toho na mě moc. Protože jsem zjistila, že zase jiná kamarádka je nejspíš nemocná, takže to v tu středu taky nemusí vyjít. A zrovna na tohle jsem se těšila. Asi jsem zapomněla, že je zbytečné se na něco těšít.

Asi bych se měla vnucovat. Jenže mě se hnusí se někam vnucovat. Nebo se lépe řečeno někomu vnucovat...Takže já se snažím zásadně nevnucovat..i když se mi to někdy nedaří. Že jo. Možná kdybych se chtěla vnucovat, tak bych tomu kamarádovi řekla, že mi vadí, že něco, co je domluvené dva týdny předem, zruší. Jenže já místo toho píšu, že má jít s tím klukem, který odjíždí do ciziny a s kterým si prý chce pokecat. Nevím, co je na tom pravdy. A když si chce jít s tím klukem, tak ať si s ním jde. Já nebudu dělat naštvanou, aby s náma šel proto, abychom nebyly naštvaný.

Stejně tak neřeknu tý kamarádce, že bych byla ráda, kdybysme to úterý strávily společně. Já jí to neřeknu, protože se nebudu vnucovat. Asi je to moje chyba a já na to doplácím... No a je mi líto, že ta jiná kamarádka je nemocná...Už proto, že taky měla lepší program a ten jeden den jsme měly dokonce SPOLEČNÝ program...Achjo... Píšu to v afektu, takže si asi zítra budu říkat, co jsem to sem kurva psala, ale já musela...

A jen tak pro upřesnění. Nejsem na nikoho naštvaná. Jsem jenom naštvaná na ten zákon schválnosti, který zas všechno totálně posral!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ophelia Ophelia | Web | 25. dubna 2011 v 10:14 | Reagovat

Jo, takhle je to vždycky- na něco se těšíš a pak to buď vyjde, ale rozhodně to neni super a nebo to nevyjde...

2 Meggy Meggy | Web | 25. dubna 2011 v 19:54 | Reagovat

[1]: No, právě proto se snažím na věci netěšit, ale to pak zas očekávám, že když se netěším, tak by to mohlo být fajn a ono není, takže...je to celý fail :D

3 Ta, co zatím nemá vymyšlenou přezdívku Ta, co zatím nemá vymyšlenou přezdívku | Web | 25. dubna 2011 v 23:16 | Reagovat

Meg, to už je druhej článek, co začíná slovem "fajn". :D Neřeš to tolik, jsou z toho akorát deprese a blbý nálady. Když nevyjde jedna věc, vyjde další. Vim, že je to ohraný a asi ti to nepomůže, ale stejně... Nic neni tak strašný, jak se zdá a všechno zlý je vlastně dobrý... Jenom se to tváří jako zlý.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama