Kluk

28. října 2011 v 19:45 | Meggy |  Obvyklé zamyšlení
Zrovna nedávno jsem přemýšlela o tom, jaký by to bylo, kdybych byla kluk. Určitě jste o tom už taky někdy přemýšleli. Každej o tom určitě někdy uvažoval! Ale já o tom poslední dobou uvažuju až moc často. Né, že bych nebyla ráda holka, ale někdy... závidím klukům. Nejde ani tak o to, že je neobtěžujou otravný věci jako je menstruace, ale to, jak jsou mnohem víc upřímný a jde jim víc věřit, to určitě je důvod k závisti.

Když jsem o tom tak přemýšlela, jako kamarády mám mnohem radši kluky. Když mám nějakej problém a potřebuju to někomu říct, radši to říkám klukům. Nevím proč... Prostě to tak je. K holkám jsem nikdy neměla důvěru. Až na vyjímky, samozřejmě. Asi to vyzní blbě, když to takhle napíšu, vzhledem k tomu, že jsem holka, ale... holky jsou děsný svině. Jsou schopný vám navykládat, jak nic neřeknou a pak se vám vysmívat za zádama. Já vím, že tohohle jsou určitě schopný i kluci, ale mnohem víc zkušeností s tímhle mám u holek.

Líbí se mi u kluků, jak řeknou většinu věcí na rovinu. Né jako holky, který když něco nechtěj, tak vymyslej spoustu výmluv, místo toho, aby na rovinu řekly "ne, nechci". Upřímně mě to dost sere. A ještě víc mě sere, že to vzhledem k tomu, že jsem holka, dělám občas taky. To je jeden z důvodů, proč by možná mohlo být fajn, mít klučičí uvažování. Kluk vám nikdy neřekne "sluší ti to", když si myslí, že to není pravda. Proč to holky dělaj?!

Další důvod je řešení problémů. Proč klukům většinou stačí jenom se poprat a všechno je okay a holky místo toho stráví měsíce pomlouváním? Je to až nechutný. I když tohle si snad jde ohlídat, abyste to nedělali, i když jste holky. Jo. Další věc. Chtěla bych se umět prát. Jenže... když se já zkouším s někým prát, vždycky to dopadne stejně. Zbyde mi akorát spoustu modřin na těle. "S tebou se dobře hází o zem." (To mi bylo jednou řečeno.)

Potom tu mám takovýty malinký drobný důvody, proč bych chtěla být kluk. Chtěla bych se vyznat v autech a to většinou zvládaj kluci líp než holky. Vlastně ani nevím, proč bych se v nich
chtěla vyznat, ale ve středu jsme stáli v koloně na dálnici a já se bavila tím, že jsem se snažila rozlišit ty auta. Ani nevíte, jak mě štvalo, že jsem si to prostě nedokázala zapamatovat!

No nic. Asi bych dokázala napsat i spoustu věcí, proč nechci být kluk, ale to by ničilo smysl tohoto článku. Nejspíš už mi nezbývá nic jiného než být ráda, že jsem holka. A to já jsem, přes tohle všechno.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yc něco Yc něco | Web | 30. října 2011 v 21:12 | Reagovat

Na parkovišti D1 třetí třídy se tvořily kolony :-). To by byl titulek do novin.

2 Jane Jane | Web | 3. listopadu 2011 v 20:19 | Reagovat

Se tvýma názorama na to, proč to mají kluci v životě jednodušší, víceméně souhlasím. Ale má to i zápory.
Mně už bylo spoustukrát řečeno, že mám klučičí uvažování, a asi je to pravda.
Ale přece jen bych doopravdy klukem být nechtěla. Mám k tomu své důvody, které jsou jistě všem dívkám a ženám známy...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama