Víkend

3. října 2011 v 21:21 | Meggy |  Věci, co musely ven
Dlouho jsem nepsala. Zase. Jenže já v poslední době čas prostě neměla a vlastně jsem neměla ani náladu, takže tak. Každopádně tenhle týden byl dost zvláštní. Ze začátku jsem byla děsně šťastná, pak zas na pokraji zhroucení do hluboké deprese a pak se to tak různě střídalo. I když můžu říct, že tak děsný jako v úterý to zatím ještě nebylo.

Každopádně týden měl úžasný zakončení. Víkend u babičky. Jestliže jste ve městě a zdá se vám, že počasí je skvělé, jakmile přijedete na venkov, dostanete se do letního opojení. Tam to fakt vypadalo jako v ráji! Obloha modrá a bez mráčků, všude rozkvetlý kytky jak na jaře a na stromech krásný sladký jablíčka :). Tuhle dokonalou náladu mi nedokázala zkazit ani ta práce, co jsme museli dělat. Navíc, dostala jsem tu lepší. Hezky jsem si trhala ty červený jablka, zatímco bratr s bratrancem vyváželi hnůj. Ha ha.

No, dobře. Prostě to bylo skvělý. Sice jsem málem přišla o zuby, ale tak co. V sobotu večer jsme totiž byli dýl venku a tak jako jsme se "prali"... Zkoušeli jsme s Lukášem (bratranec) jak je nejlepší se bránit. No a on se mnou párkrát hodil o zem. Prostě jsem ho chytila okolo krku, on si mě hodil na záda a občas jsem spadla. Jenže mě děsně bavilo, když mě nosil na zádech, takže jsem se pořád nechávala házet po zemi.

No a dneska jsme psali chemii. Ach jo. Když jsem jednomu kamarádovi napsala otázky, tak mi řekl, že kdyby tohle po nich někdo chtěl v mým věku, ukamenujou ho. Fajn, no. To jsem fakt ráda. Jenže nic to nemění na tom, že ten test byl postiženej. I když ani né tak těžkej, jako spíš divný otázky.

Nemůžu uvěřit tomu, že už je konec září. To nejde. Za chvíli zas budou prázdniny. A stejně je pořád tak krásně. Jsem asi až dětinská, ale hrozně moc si užívám to, že ještě můžu nosit letní oblečení. Normální člověk to asi zas tak neřeší, ale já mám hroznou chuť nosit kraťasy, krátký sukně a šaty, tílka a prostě oblečení, na kterém té látky víc není než je. Nedokážu si představit, že bude zima. A všichni budeme chodit v naducaných bundách. Žádný tenisky (moje nejoblíbenější boty!), žádný kluci v kraťasech a tričkách, pod kterýma se jim rýsuje tělo, žádný krátký sukně a výstřihy, co můžu nosit. To je fakt na nic :D.

Tak si teď ještě musím užívat těch posledních teplých dnů. Počasí nám to teď nějak vynahradilo, aspoň zčásti. Opožděné léto. A stejně je to asi jedno, protože ta zima uteče tak rychle, že zas bude hezky. I když bych se někdy ráda vrátila do toho května, kdy bylo krásně a přede mnou léto. No nic. Už nějak nemám co napsat. Nic, co by se dělo a bylo dobrý tu publikovat už nemám. Takže zas někdy nashle.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama