Výlev (lepší název jsem nevymyslela)

29. října 2011 v 11:56 | Meggy |  Věci, co musely ven
Sakra. Od rána mám vztek. Ne. Já jsem vlastně naštvaná už od včerejšího večera. A k čemu mi to je, když tomu člověku, na kterýho mám vztek ani nemůžu říct, že na něj mám vztek, protože... ani nevím proč. Asi nemám jak mu to říct. A vzhledem k tomu, že já nevydržím být dlouho naštvaná, tak asi než ho potkám moje naštvání vyprchá. I když momentálně mi to přijde dost nereálný.

Achjo. Včerejší večer byl vlastně úplně geniální. Takhle jsem se nezasmála už snad od prázdnin. To je takovej ten pocit, kdy děláte kraviny, který byste normálně neudělali, protože byste se styděli. Kdybych byla s kýmkoli jiným, nikdy bych se nechovala tak nenuceně. Jenže když jste s člověkem, který vás zná pomalu stejně dobře jako vy sami a prožili jste s ním v podstatě celej život, tak je vám to jedno. Obzvlášť když ten člověk dělá kraviny možná ještě větší než vy.

Byla jsem v tý chvíli fakt šťastná. Je to takový to, jak se smějete a smích vám úplně zatemní mozek. Nemůžete se pomalu ani nadechnout, z očí vám tečou slzy a bolí vás břicho z toho, jak se neustále smějete. A ten člověk pořád říká a dělá dalšé vtipný věci, takže šance na uklidnění je nulová. Zbožňuju tyhle večery. A tyhle dny. Připomíná mi to ten den v květnu, jak jsme jeli na kola a já jela a snažila se dát si nohy za hlavu. Připomíná mi to, jak jsem si tam málem rozbila hubu, ale v tý chvíli mi to bylo úplně jedno. A připomíná mi to i ten následující večer, kdy jsme usínali a házeli po sobě polštáře... Připomíná mi to prázdniny, kdy jsme se bavili o tom, jestli sršně chrápou, když spí... Dost!

O tomhle jsem ani psát nechtěla. Jde o to, že hned po tom, jak asi v půl dvanáctý odešel a já se musela snažit usnout, jsem dostala vztek. Né na něj. Samozřejmě. Po tomhle nemůžete mít vztek. Jedná se o někoho úplně jinýho. Prostě.. fakt miluju, když o mně někdo říká, že jsem blbá, i když ví úplný hovno o tom, čeho chci docílit tím, co dělám a vůbec vlastně ani neví, co to dělám. A ještě víc miluju, když je ten člověk takovej borec, že mi to ani neřekne do ksichtu. Tyhle lidi fakt zbožňuju... Heh. Kdyby se aspoň to, co dělám týkalo jeho. Nepsala jsem tu náhodou v minulým článku, že jsou kluci upřímný? Doufám, že tohle je jenom vyjímka potvrzující pravidlo...

Vlastně by mi asi mělo bejt úplně u prdele, co ten člověk říká. A mně to svým způsobem jedno je. Jenom mě štve ten princip, že si někdo myslí něco, co není pravda. Kdybych totiž dělala to, co si ten člověk asi myslí, že dělám (píšu asi, protože do hlavy mu fakt nevidím), tak bych musela být úplně vypatlaná. Kdybych si myslela, že něco je tak, jak není... Jenže já si to kurva nemyslim a je asi problém toho člověka, že si myslí, že já si myslím něco, co si nemyslím, ne? Sakra, nějak jsem se v tom ztratila. Prostě jsem teď naštvaná. Nevím, jestli na něj, nebo na tu situaci, ale jsem. To je asi tím, že nemám nic lepšího na práci než řešit tyhle kraviny.

Včera večer po tom, co Lukáš odešel do svýho pokoje, jsem měla zvláštní náladu. Takový prázdno, co perfektně zastiňoval ten neovladatelný smích. Jenže smích odešel a udělal místo prázdnu. Vážně jsem se musela dost přemlouvat, abych nenapsala jednomu kamarádovi. Asi by ještě byl vzhůru, ale nejsem si jistá v jakým stavu a radši to nechci vědět. Je to děsný, když s někým nemluvíte jeden den a už máte nutkání mu zas psát... Zvláštní.

Kdy už se konečně smířím s tím, že se děsně lehko stávám závislá na lidech? I když on tvrdí, že je na mě závislej víc než já na něm... Možná. Jenže on asi neví, že na tohle jsem já expert. Nikdo se nemůže lehčejc stávát závislej na lidech než já. Kdyby mi to aspoň bylo k něčemu dobrý. Jenže ono není, protože až mě ty lidi odkopnou, tak to budu já, komu budou týct slzy a kdo bude v háji, né oni.

Děsí mě, že teď budu muset jet zas domů a učit se, chodit do školy, vstávat do tmy. Nelíbí se mi představa, že teď bude pořád hnusnějc a hnusnějc. A co s tím asi zmůžu?

NIC!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama