Měla bych sem něco napsat...

23. prosince 2011 v 23:15 | Meggy |  Obvyklé zamyšlení
Každý den si říkám, že bych sem asi měla něco napsat. Vždycky otevřu tu stránku, přihlásím se a začnu psát. Neznám důvod, ale nikdy se mi nepovede napsat víc než dva odstavce. Sakra, to jsem zapomněla psát? Nebo už mi úplně došly nápady? Třeba za to můžou ty Vánoce. Pořád se musí nakupovat dárky, mělo by se uklízet, i když já se k tomu teda ještě nedostala. Jenže nejčastější problém, co mám, je, že si říkám, že bych sem o něčem napsala, ale pak si uvědomím, že by si to mohl přečíst někdo, koho by to mohlo urazit a nebo spíš by si z toho vyvodil mylné závěry a o to nějak nemám zájem. A navíc se mi to ani psát nechce. Přijde mi to takový otravný, pořád někam psát dokola ty samý věci. Jednou to píšu do deníku, jednou do dopisu, občas někomu do chatu a ještě bych to měla vypisovat na blog?

Nejhorší na tom všem je, že jak jsem teď přes měsíc nepsala, vyšla jsem ze cviku. Už moc ani nevím, co všechno sem psát můžu a co ne. Respektive, co bych sem psát měla a co ne. Přijde mi, že nic z toho, co sem napíšu stejně nikoho zajímat nebude. A teď už sem snad ani nikdo nechodí. Přemýšlela jsem o tom, že bych si založila nový blog a začala úplně od začátku, jenže to by bylo moc náročný a nechtělo by se mi s tím dělat. Už jenom vymyslet novou adresu by mi dalo hodně práce. A nakonec by to stejně dopadlo tak, že by se o tom lidi dozvěděli.

Přijde mi to strašně zvláštní, jak jsou zase Vánoce. Pamatuju si, jak jsem loni po Štědrým dnu říkala, že teď od těch Vánoc budu mít zas na strašně dlouhou dobu pokoj. No, a ani jsem se nenadála (co to sakra je za slovo?) a už je skoro po těch dalších. Vlastně jsem nakonec ráda, že ty Vánoce jsou. A jde hlavně o prázdniny. Jo, sice je pár lidí, po kterých se mi bude vážně stýskat, ale zas musím to brát pozitivně - aspoň se na ně budu co nejvíc těšit. A myslím, že celý naší třídě prospěje, když si od sebe na chvíli odpočineme.

Hrozně se mi líbilo to zakončení kalendářního roku ve škole. Vlastně se mi tam ze začátku ani nechtělo, protože jsem si myslela, že to bude trapný a takový hrozně upjatý. Jakože si budeme hrát na to, jak spolu společně slavíme Vánoce. Jenže nakonec mi to přišlo fajn. Seděli jsme si tam po třídě v hloučcích jako o přestávce a třídní tam přišel asi až po půl hodině, něco málo nám řekl, ale v podstatě to celý bylo takový uvolněný. A pak taková atmosféra panovala i na chodbě.

Vlastně se těším i na zítra, až budeme jíst kapra a bramborovej salát. A až budeme rozbalovat dárky. Mám ráda takovýto překvapení u rozbalování dárku. A nemusím rozbalovat já svůj dárek, baví mě se koukat i na to, co rozbalí ostatní. No a vlastně se těším i k babičce, protože se tam po dlouhý době zas všichni sejdeme. Takže všechno fajn, až na to, že vůbec netuším, co budu dělat na Silvestra, ale to je až za dlouho.

Tak Vám všem přeju hezký Vánoce. Hlavně si je užijte v klidu a tak, jak chcete! Doufám, že teď články budou aspoň trochu přibývat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ycdmdj Ycdmdj | Web | 25. prosince 2011 v 21:20 | Reagovat

Tak já se sem občas kouknu. Asi mě tvé názory stále zajímají. Já se taky vždy potřebuji od něčeho odrazit.

Dostal jsem teď knížku "Kde začíná zítřek" od Václava Klause, takže už jsem začal číst. Určitě se k ní rád někdy vyjádřím. Dobrý je poznat celkem rozumný pohled člověka, který se v ekonomii pohybuje už řádku let. My co berem rozum posledních max 5 let nemůžeme chápat všechny souvislosti. Ale snažíme se ne? Drtivá většina lidí ani nechce a to to zažili (viz sametová revoluce).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama