Beauty & the Briefcase

22. ledna 2012 v 18:52 | Meggy |  To musíte znát!
Někdy minulý týden, tuším, že to bylo ve čtvrtek, na Nově dávali tuhle romantickou komedii. Zrovna jsem neměla co dělat, takže jsem se na to koukala. No, sice jsem u toho ještě večeřela, šla jsem se umýt, fénovala si vlasy a psala si deník, ale myslím, že jsem pochytila hlavní příběh toho filmu. Jako jo, hezky se na to koukalo, nenudilo mě to, ale... sakra proč natáčej takový nereálný blbosti?! Kde na to berou inspiraci?

Jako nevím, co si mám myslet, když holku, která vůbec neví, o co v obchodu jde, vezmou na místo asistentky ředitele a když se s tím ředitelem pak záhadně dá dohromady. Ale asi bych to neměla takhle řešit, ty filmy takový být musí. I když mě docela bavilo se na to koukat, tak to bylo zvláštní. Když to začínalo, říkala jsem si, že bych teď mohla mít špatnou náladu z toho, že je Hilary Duff pěkná, ale myslela jsem to tak ironicky, jakože to bych nedělala ani náhodou. Haha.

No nic. Líbila se mi myšlenka toho filmu. Proto to píšu. Líbilo se mi, jak ta Hilary měla jakýsi seznam toho, jak by měl vypadat ideální muž a nakonec se ukázalo, že ten seznam byl úplně k ničemu a že ten "pravý muž" je úplný opak toho muže ze seznamu. Fajn. Takže i obyčejná romantická komedie může mít nějaký poučení.

Myslím, že každá holka má nějakej takovej seznam. Je sice dost úchylný si to psát na papír, ale myslela jsem to tak, jakože aspoň v hlavě ho má každá. Často jsou tam i ty položky stejný v mnoha seznamech. Jenže nikdy nám nedojde, že nikdo takový neexistuje, po každým neúspěchu akorát zvýšíme ty nároky. A pak se jednou stane, že z toho vyrosteme a konečně to bude fajn. Jenže kdy to bude?

Chtěla bych se odprostit od těch debilních představ, jakej by měl být můj kluk. Stejně takovej kluk asi neexistuje. A těžko se přesunu do nějakýho filmu, kde se vyskytují lidi takovýho typu. Mělo by to být trestný psát knížky, kde se vyskytují ideální kluci a natáčet filmy, kde se vyskytují ideální kluci, protože nás to pak zbytečně mate. Ha ha.

Berte prosím ten článek trochu s nadhledem. Já vím, že to je divný :D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Xavier Fender Xavier Fender | Web | 22. ledna 2012 v 19:16 | Reagovat

Děkuji moc, vážím si toho. :)

Jo, v životě je to těžké ... tyhle filmy mi přijdou ztraceně oblbující a neustále mám sklony na ně nadávat, protože vím, že to tak v realitě nefunguje ... na druhou stranu je na těch filmech příjemné, že díky nim můžeme alespoň na chvíli odběhnout do vlastního - lepšího - světa, který jsme si vymodelovali na jejich základě a život v něm je dokonalý.
Jenže pak je tu ten návrat do reality ... Já nevím, kdy končí období, kdy přestáváme snít. Nechci přestat snít úplně, ale chci přestat být naivní. Je to těžké ... ;)

2 Ta, co zatím nemá vymyšlenou přezdívku Ta, co zatím nemá vymyšlenou přezdívku | Web | 22. ledna 2012 v 19:25 | Reagovat

Nojo, ideální kluk, to je ta největší kravina. Ale víš, že já o tom  vlastně ani nikdy pořádně nepřemejšlela? Jako jo, řikala jsem si, že se mi líbí, když má kluk tmavý vlasy. Ale stejně se mi do toho vždycky začal plíst někdo, koho znám. Takže nějakýho uplně vymyšlenýho, krásnýho a povahově dokonalýho kluka, to jsem nikdy nějak neměla...

3 Jane Jane | Web | 22. ledna 2012 v 19:38 | Reagovat

Kdysi jsem něco takovýho psala. Nebo teda, psala jsem jakoby dopis všem klukům, jak by se měli ke mně, a obecně k holkách chovat. Jako rady, který některým klukům nedocházej, a i když jsou to naprostý blbosti, holky to těší.

4 Satine Satine | Web | 22. ledna 2012 v 19:52 | Reagovat

Romantický komedie jsou zkrátka nereálný blbosti, teda to možná i nějaký jiný filmy, ale romantický komedie mě strašně vytáčí, prostě je nemám ráda. Už od začátku člověk totiž ví, jak to dopadne, a navíc mi přijdou naprosto o ničem.
A asi jsem divná, ale žádnou představu ideálního kluka nemám. :D Jen vždycky, když se mi někdo líbí, tak je pro mě v tu chvíli tím ideálním.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama