Proč tu KURVA žijí takový idioti?!

22. ledna 2012 v 20:22 | Meggy |  To musíte znát!
Omlouvám se za sprostý nadpis, ale tohle mě s prominutím doopravdy nasralo. Respektive mě to nasralo i bez prominutí. Normálně jsem se koukala na nějaká videa na youtube a najednou jsem klikla na odkaz Parodie na hymnu České republiky. Ani nevím proč, prostě mě zajímalo, co zase kdo vymyslel a jestli to třeba náhodou nebude vtipný. Ne, nebylo to vtipný.

Jako dávat tam do pozadí nějaký splašky, když se zpívá "voda hučí po lučinách" a úplně zničený lesy, když se zpívá "bory šumí po skalinách, mi přijde nemálo debilní. Fajn, netvrdím, že naše země je nějaká nejideálnější. A dost věcí mě tu sere (jako třeba politika), ale když už někdo chce vymýšlet takový blbosti, měl by být aspoň trochu objektivní. Nemyslím si, že to, co je ve videu se v naší republice nevyskytuje, ale rozhodně jsou tu i hezčí věci. A kdyby se na to koukal někdo, kdo v životě v Česku nebyl, co by si sakra pomyslel? (Pokud by to zrovna nebral vážně, protože je absolutně jasný, jak je to přehnaný.)

Achjo. Nevím, proč mě to tak štve. Nejsem nějakej extra velkej vlastenec. Vlastně nejsem vůbec vlastenec. Česká mládež přece vůbec není vlastenecká a jak prý někdy navrhl někdo na ministerstvu školství, měly by se zavíst hodiny vlastnectví. Bože to je taková kravina. Hodiny vlastenectví. Ale o tom tu psát fakt nechci. Nemyslím si, že by děti musely nějak zbožňovat svou zem, ale když někdo udělá takovýhle video... To si mohl odpustit.

Nemusí tu přece bydlet, když nechce. A znečištěná příroda je problém celého světa, nejen České republiky. To, že někde méně a někde více, je sice pravda, ale můžeme se pouze dohadovat, kdo za to může. A je fakt duchaplný udělat video o tom, jak je Česká republika děsná, pustit k tomu českou hymnu a dát to na youtube. Bože. Možná by s tím ten člověk měl začít něco dělat než si takhle trapně stěžovat.

Nechci tímto článkem tvrdit, že žijeme v zemi bez problémů. Jenom mám vztek, protože mi přijde ubohý kurvit takhle hymnu. A rozhodně si nemyslím, že Česká republika jsou jenom města plný smogu, chcíplý ryby v znečištěnejch řekách a zdevastovaný lesy.

Achjo. Sice tam hrála česká hudba, ale nějak nemám potřebu si u tohohle stoupat... 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ycdmdj Ycdmdj | Web | 22. ledna 2012 v 23:25 | Reagovat

Hodiny vlastenectví zaváděli na Slovensku ne?  A to jsou o moc víc vlastenci než Češi.

Ty idioty bych si nebral tak osobně. Na konci jsou podepsaný Greenpeace. Těm nelze věřit ani slovo. Jediná naše energetická záchrana je jádro, protože jediné co produkuje do ovzduší je zbytková vodní pára z turbíny.

A skládek se asi nikdy nezbavíme, ledaže by jsme je vystřelovali do vesmíru, jenomže to je moc drahý.

2 Satine Satine | Web | 23. ledna 2012 v 6:15 | Reagovat

Bože. Ono je lehký ukázat jen to špatný na ČR. Ale máme tu přece taky krásné památky, spoustu nezničené přírody a podobně.

3 Jane Jane | Web | 23. ledna 2012 v 19:09 | Reagovat

Mně to nepřijde blbý, naopak. Tohle nebylo o hymně nebo o nevlastenectví, vůbec ne. Bylo to prostě o poukázání na to, v jakejch sračkách tady žijem. Já osobně nechci žít jinde a byla bych vlastenec, ale prostě vidím, že přestože tu existujou pěkný místa, většina není a ještě k tomu ty lidi – jak říkám: "Kdyby se měl zabít každej rasista v ČR (jak to někteří lidé chtějí udělat), počet obyvatel by neměl víc než tři cifry."
Ano, je lehký ukázat jen to špatný, ale ještě lehčí by bylo dělat, že to špatný vůbec neexistuje.

4 T. T. | Web | 24. ledna 2012 v 17:40 | Reagovat

Souhlasím s tebou, taky jsem to viděla, asi se někdo nudil. A jestli je to vážně dílo greenpeace, tak je to smutný, protože takhle akorát lidi naserou, než by upozornili na problémy naší přírody
A děkuju, že sis mě zařadila do oblíbených

5 T. T. | Web | 24. ledna 2012 v 20:22 | Reagovat

a nevadí mi to, taky si tě tam s dovolením zařadím

6 Someone Invisible Someone Invisible | Web | 25. ledna 2012 v 13:48 | Reagovat

Možná nejsem vlastence...Ale jednou jsem Čech a měnit to nehodlám. Jsem ale proti americe u nás... Jasně, proti jazyku nic, ale takový ty věci jako Sana a tak... A taky občas anglický slova vyslovuju česky. Nebo je česky rovnou řeknu. (Teda pokud zrovna česky mluvim, jinak by to bylo na hlavu)... Ale souhlasím s tebou... Není to tady ráj na zemi, ale mohli sme dopadnout hůř. A to video je stupidita na entou.
Jo...Ten poslední odstavec. Nějak jsem si připoměla písničku od THe fialek, kde se to zpívá... "...Přátelé se neopouští, hajzlům se nevodpouští, každej podraz se ti 3krát vrátí, tvoje chyby už nejdou vrátit..." Jo, ona byla dlouho jedinym přítelem... Ale lidí je na světě dost, tak to by byla záhada, kdyby nikdo nebyl na stejný vlně, jak já... :D Pytlíková polívka a sportka! To je to pravý přirovnání :D

7 GVKB GVKB | E-mail | Web | 28. ledna 2013 v 8:00 | Reagovat

Město je z hlediska logiky nelogické, proč žít tam kde je veliká konkurence a jedinec zde nic neznamená a je městem jenom vyždímán a potom odkopnut jako cosi zbytečného a nehodnotného. Město to je rakovinný nádor na ekonomice a politice a rakovina pomalu a jistě zabíjí. Proč města vyrostla do neskutečně velikých rozměrů a tím způsobila globální ekonomickou a politickou krizi? Roste zde to co je nám zde kultem který uctíváme a města se nám stala kultem který uctíváme a tak začala rychle růst a následkem bylo zhroucení ekonomiky a politiky. Postavíme továrny a budeme se mít dobře? Jenže to nefunguje protože to co továrny vyrobí nikdo nechce kupovat a tak je všude mnoho reklamy na to co továrny ve městě vyrobí. Není třeba ale reklamy na; chleba, brambory, rýži, atd. Ono lze žít i bez internetu a mobilních telefonů, nebude to trvat dlouho a lidem dojde, že v jednoduchém životě bez vymožeností civilizace, je více radosti než v civilizaci, kde jsou jenom samé problémy, které způsobuje město a civilizace. Nepotřebuji nového prezidenta republiky, je to stejně jenom bezvýznamná loutka, kterou ovládá konzumní civilizace, díky tomu že loutce poskytuje výhody a jistoty. Prezidentské loutky se mění jako počasí, ale přírodní zákon, zabíjej abys nebyl zabit, ten se nemění po miliony let. Může nový prezident nařídit zrušení měst v celém národě, a odsun lidí na vesnice? Pochopitelně že nemůže, protože tuční kapři, si nevypustí politický rybník, kde se mají dobře.

8 Altari Delacroix Altari Delacroix | Web | 23. února 2013 v 15:26 | Reagovat

Já jsem pro hodiny vlastenectví. Děcka by si měli uvědomit kde žijou, jaká tady byla minulost atd. Vědí akorát tak velké hovno. Zeptáš se kdo postavil Karlův most a odpoví ti že Karel Veliký...zabedněných je dneska tak 95% obyvatelstva ( a teď mluvím globálně).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama