Mezi Ploty, školní výlet, pocity...

31. května 2012 v 18:15 | Meggy |  Věci, co musely ven
Hehe... Jak jste si asi všimli, můj minulý článek o tom, jak nestíhám, je stále aktuální. Snažím se číst svoje oblíbený blogy, ale vyjde na to čas jak kdy. Předevčírem jsem přišla domů někdy po půl pátý s tím, že jsem odcházela v šest a vracela se až v půl desátý. Včera jsem sice přišla dřív, ale musela jsem hrát na klavír a učit se. Psali jsme dva testy. A vůbec jsme dneska dělali celej tejden nějaký srovnávací testy a když už jsme je nedělali, tak jsme psali diktát nebo zkoušel z literatury. Už mi z toho hrabe. V úterý jsem měla postupovky z klavíru, bála jsem se jak prase.

Fakt už jsem se dlouho tak nebála, protože přece jen, loni jsem zkoušky neměla a ten absolvenťák nedopadl nejlépe. (Haha, to se může povíst jenom mně, že absolvenťák zeseru v největší míře a druhej den na koncertě to zahraju bez chyby s mega velkým potleskem, ale fajn, to teď nemusím řešit.) Horší bylo, že jsem nevěděla co mi ta tréma zase udělá. Ono přece jen, hrát před deseti učitelkama, co za sebou maj konzervatoř a x let výuky je o mnoho horší, než hrát před sálem lidí, co o tom vědí úplný hovno.

Teď toho bylo nějak moc. Né, že bych se z toho nějak hroutila, ale štve mě to. Nejradši bych celý dny byla venku nebo seděla u kompu. Jo, zní to hloupě, ale tak co. Kdo by se chtěl učit? Jenže musela jsem.

O víkendu jsme s K. byly na Mezi Ploty. Bylo to fakt úžasný! Zvířata hrály skvěle. Snad tisíckrát líp než na Majálesu. Pořád mi v hlavě zní jedna písnička od nich, kterou tam sice nehráli, ale stejně je skvělá.


Achjo. Cítím se divně. Zítra jedeme na školní výlet. Těším se, i když teda vím, že všechny ty kopce, co budem vyjíždět budou děsný a že je nevyjedu. Ale tak co. Who cares. Pěkně mě sere, že tam nejede K. Bude mi tam chybět. Ale tak co s tím nadělám, že jo. Asi nic.


Tenkrát to bylo tak krásný. Byla jsem tak šťastná. A už to bude rok. Ale vlastně v poslední době to taky bylo celkem pěkný. Ale nevím, co si teď myslet. Je to divnej pocit, když vám člověk, kterýho máte rádi v podstatě nejvíc ze všech, řekne, že to je jenom fyzický, že k vám nic necejtí, že jestli si myslíte, že to je něco víc, tak se omlouvá, ale že on si to nemyslí. Okay, né žy bych si myslela, že spolu chodíme, protože já přece s nikým chodit nedokážu, ale fakt jsem se snažila chovat se slušně. Hm, zbytečně?

Sere mě, jak člověk, kterýmu jsem všechno vždycky říkala a vždycky mi pomáhal, nemá teď nic lepšího na práci, než zlehčovat moje problémy a dělat si z nich srandu. Naschvál mě vytáčet a pak říkat, že za to můžu já. Achjo. Asi jsem vážně blbá, jak mi to v poslední době všichni říkaj. Jak se všichni chytaj za hlavu a koukaj na mě jak největšího debila, smějou se mi, ale nikdo mi neřekne pořádně proč. Jo, to si nejvíc užívám.

Ale jako zas abyste si nemysleli, že se mám nějak špatně. Je mi fajn. Vyhovuje mi tohle počasí. A už dokonce i začínám uvažovat o tom, že by prázdniny mohly být super, i když si to ještě úplně nedovedu představit :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Mad Jerk Mad Jerk | Web | 31. května 2012 v 19:00 | Reagovat

Jenže naši mi nedovolí nic. A o tom Řecku teda moc nemohli rozhodovat, protože to je přes školu a když se K. rozhodl jet taky, tak já už měla zaplacenou zálohu (a to bylo dost na to, abych to prostě zrušila), takže to už moc neovlivnili.

Moc to s tím tvým K. nechápu. Možná už jsem úplně mimo. Užíj si ten výlet..;) Určitě to bude fajn.

A nejsi blbá. Proč bys měla být?

2 Sobecká Zíťa Sobecká Zíťa | Web | 31. května 2012 v 19:19 | Reagovat

Ta písnička mi taky poslední dobou zní v hlavě. Těšim se na to jejich nový albu!
Ohledně K. neporadim. Nezkušenost, že.

Nikdo, kdo poslouchá Sto zvířat nemůže bejt blbej!:D

3 Maggie Elm Maggie Elm | Web | 31. května 2012 v 19:47 | Reagovat

Já mám zkoušky příští týden, což mi připomíná že ze stupnice umím kulový... a tréma, jo já mám vždycky příšernou trému a celý to pokazím. To je dost drsný s tím klukem...:/ Ale prázdniny budou určitě úžasný:)

Jo, pochopila si to správně! Bod pro mé nesmyslné povídky!:DD

4 Satine Satine | Web | 1. června 2012 v 16:28 | Reagovat

My taky teďka budem psát nějaký srovnávací testy, i když nechápu proč, když už jsme jakýsi psali. No, nevadí. A s lidma je to prostě někdy složitý.. Člověk si myslí kdoví co a mezitím je tomu druhému ukradený nebo naopak. Asi zákon schválnosti.

5 John Lemon John Lemon | Web | 2. června 2012 v 9:45 | Reagovat

Gratuluji k úspěšným zkouškám z klavíru, vždycky moc rád vidím, když se někdo věnuje hudbě.
Ty státní srovnávací testy jsme psali taky, to byla fraška, hrozně jednoduché mi to přišlo.

6 Polly Polly | Web | 3. června 2012 v 11:30 | Reagovat

Nedivím se. Jsem často nervózní. Právě proto se nechci učit hrát na kytaru v ZUŠce ale sama nebo soukromý učitel, někdo známý. Ale děsí mě, že bych měla dělat postupovky.

Srovnávací testy budeme dělat příští týden. Zítra myslím z matiky. To jsem zvědavá, jak to dopadne. Já a matika.

7 Someone Invisible Someone Invisible | Web | 8. června 2012 v 16:00 | Reagovat

Tréma... Já vždycky, když mě chytne tréma, tak zapomenu kroky... A jsem hroznej idiot, takže když už se stane, že mi jedno místo vypadne a jediná tam místo "na zem" dělám otočku a divně na zem (na druhou stranu, než mám), tak místo toho, abych to zahrála jako "jé, tohle tam mám dělat", tak se otočim správně a keždej hned ví, že jsem to podělala :D
Já se postupovkám vyhla tak, že jsem po šesti nebo sedmi letech s flétnou skončila... Ono mě to hlavně přestalo bavit.
Vždycky, když je konec roku, je to "Pojďmě naplánovat všechny testy na jeden týden!"...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama