Nesmyslnej výplach mozku

18. srpna 2012 v 15:57 | Meggy |  Věci, co musely ven
Tak jsem tu zas po dlouhý době. Předem bych se chtěla omluvit, že asi nestihnu prolítnout všechny oblíbený blogy, ale mám hrozně málo času a zas jedu pryč. Takže - ne, nekašlu na vás. Dneska jsme se vrátili z dovolený a i když to tam bylo fakt skvělý, jsem ráda, že jsem doma (sice jenom na pár hodin, ale nevadí). Vždycky, když se vracím do Česka, tak pociťuju takovej ten pocit, že zbožňuju svojí zemi. Fakt bych asi nemohla žít někde jinde. A hlavně né někde, kde je takový vedro. Teda tady je v posledních dnech, co jsem slyšela taky pěkný teplo, ale pořád je ten vzduch takovej... příjemnej, né tak dusnej.

Mám se divně. Nejblbější na těhle prázdninách je, že vždycky, když mám relativně dobrou náladu, tak mi jí někdo zkazí. Fakt obdivuju schopnost lidí, který to vždycky dokážou tak dokonale vychytat. Haha. Né dobře, zase začínám být pesimistická a to já přece nikdy nechtěla být. Kdo by taky chtěl, že jo. Já jsem v jádru optimistka teda aspoň jsem o tom přesvědčená (zaklepu to!), ale už mi z těch prázdnin hrabe.

Dneska jedu ke K. Říkala jsem si, že od dneška budou ty prázdniny skvělý, že konečně budu dělat to, co chci. A hodlám si to užít! Těším se na ní. Fakt, dneska jsem si to počítala a už asi 24 dní jsem nemluvila s někým ve svým věku. Naposledy s Lukášem. Nemůžu se dočkat, až budu moct být s ní a zas se tlemit kravinám. (Teda jestli to v týhle super náladě zvládnu.) Mám chuť se opít. Fakt, že jo. Né, že bych chtěla být úplně na mol, ale chtěla bych být v takovým tom stavu, kdy o sobě víte málo na to, abyste řešili problémy a hodně na to, abyste dělali sračky, za který se pak budete stydět. I když upřímně, lidi někdy dělají věci, za který se styděj i za střízliva, že jo.

Nejvíc blbý je, že já vlastně pomalu nevím, co mi furt je. Nevím, co mi je celý tyhle prázdniny, kdy nedokážu nějak normálně bejt v pohodě. Když jsem o tom přemýšlela, tak jsem i docela v pohodě byla, ale proč si kurva furt říkám, jak je to blbý, když není? Vlastně mi nic není, ale mám takovej divnej pocit.

Nevím, jestli se těším do školy. A to celý prázdniny žiju v přesvědčení, že se tam těším. Fakt se v sobě už nevyznám. Ale problém je, že nevím, kdy jsem se v sobě vyznala, že jo. Možná to je to postižený na tom, že já nechci, aby byly pořád prázdniny, ale zas nevím, co mám očekávat od školního roku. Jestli to bude všechno tak nádherný jako bylo předtím nebo ne?

Zas jsem přemýšlela o tom, jak to všechno letí. Děsí mě, že spoustě mých kámošů bude v příštím školním roce osmnáct. Jsou to teda převážně kluci, ale to je jedno. Přijde mi to hrozně divný, protože se dvěma jsem se poznala, když jsme byli malý a s jedním, když mu bylo patnáct. Heh...

Honza se na mě zas vykašlal. Nebo, jestli se to tak dá považovat. Psala jsem mu dopis o tom, jak mě štve ta situace mezi náma a napsala sem mu, co mě štve a chtěla jsem, jestli by mi nemohl napsat, co štve jeho na mně. Co dělám špatně. Protože je fajn vědět, co děláte špatně, abyste to mohli změnit. Jenže on mi akorát tak napsal na Facebooku, že mu ten dopis přišel a nic.

Myslela jsem, že by si mohl za těch asi jedenáct dní najít chviličku času a napsat mi. A já nechtěla padesát stránek drobným písmem, stačilo by mi cokoli, abych věděla, že mu to není jedno. I když on říká, že není. Rozhodla jsem se, že se nebudu naštvávat. Nemá smysl se naštvávat, protože to pak akorát dělá problémy. A když už se fakt naštvu, tak s těma lidma pak je složitý mluvit. Jen je mi to trochu líto.

No nic, už asi budu končit. Mějte se krásně! A neberte to tak vážně, jenom jsem se vypsala a jako obvykle přeháním. Vlastně se mám celkem fajn.

Meg
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Satine Satine | Web | 18. srpna 2012 v 17:14 | Reagovat

Některým mým kámošům bude taky brzo 18, je to zváštní. Když je znám tak dlouho, tak se mi ani nezdá, že by jim mohlo být tolik. Pořád si říkám "jo, 17, to je dobrý", ale uvědomuju si, že ta 18tka se jim blíží.. a většinou se nechovají moc dospěle. :D I když kdo v 18ti se chová jako dospělák? A asi nezbývá než věřit, že příští školní rok prostě bude fajn.. i když to vidím spíš černě, ale to jsem celá já. :D

2 Vendy Vendy | Web | 18. srpna 2012 v 19:08 | Reagovat

Na tu blbou náladu zkus mantru - je mi dobře, je mi skvěle, všichni jsou mi u... zadku.
Nebo prostě, je mi dobře, je mi skvěle, dnes bude príma den, dnes se budu mít. A třeba to opravdu bude fajn! :-)

3 L. L. | Web | 19. srpna 2012 v 12:26 | Reagovat

Říkám si, že máme dost společného. Půjdeme se opít spolu? Šla bych taky, ale nemám s kým.
Chlapi jsou tací. Vždycky jsem si myslela, že jim rozumím a asi to tak i bylo, ale co jsem s T. už skoro 6 let, tak je to úplně o něčem jiném. Čím dál víc jim totálně nerozumím :D

4 V. V. | Web | 19. srpna 2012 v 19:33 | Reagovat

Zkaženou náladu mám teď denodenně. A vždycky se najde někdo, kdo mě vytočí ještě víc. Chci do školy!

Taky bych se šla opít. Nebo někam, kde je pohoda.

Myslím že J. je taky takový ten tvůj Honza..achjo, nikdy nepochopím chlapy

5 Someone Invisible Someone Invisible | Web | 20. srpna 2012 v 16:08 | Reagovat

Některejm mejm kámošům osmnáct už dávno je. Některý jsem taky poznala v šestnácti, čtrnácti, ale někerý třeba ještě, když jsem byla v první... Stejnej pocit z prázdnin a školního roku mám taky. Ale jediný, co vím, že se změní, bude ten kontakt se všema kámošema. Skoro.

6 Someone Visible (čermy :D) Someone Visible (čermy :D) | 24. srpna 2012 v 21:13 | Reagovat

Trochu zkrať ty články, je to moc dlouhý :D :D :D

7 Vendy Vendy | Web | 24. srpna 2012 v 21:24 | Reagovat

[6]:Nejlépe na jednu větu, ne?
Článek je v pohodě, délka je adekvátní tomu, co Meggy píše. Trochu si počíst neuškodí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama